A divat mindenek felett? – Rotschild Klára a vörös divatdiktátor

Tudomány a kocsmában-
2020. február 03. hétfő 18.00 óra, Ibrahim Kávézó és Étterem, Kőszeg, Főtér 17.

A divat mindenek felett? – Rotschild Klára a vörös divatdiktátor

Előadó: Simonovics Ildikó művészettörténész (Magyar Nemzeti Múzeum)

Időpont: 2020. február 03. hétfő 18.00 óra

Helyszín: Ibrahim Kávézó és Étterem, Kőszeg H-9730 Főtér 17.

Az eseményt online közvetítjük az FTI-iASK Facebook-oldalán (https://www.facebook.com/iask.hungary).

A rendezvényen készülő kép- és hangfelvételeket az FTI-IASK weboldalán, közösségi média felületein és kiadványaiban is felhasználja!

2020. Január 30. 08:14