25. Nemzetközi Nyári Egyetem – A kétségek keringője

2020. június 29. és 2020. július 03. között
Kőszeg, Magyarország

Megpróbáltatások és átalakulások Közép- és Kelet-Európában 1989-től a COVID-19-ig

2020. június 29. és 2020. július 03. között
Kőszeg, Magyarország

25. Nemzetközi Nyári Egyetem – A Kőszegi Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete (FTI-iASK), a Társadalmi és Európai Tanulmányok Intézetével (ISES) és a Pannon Egyetemmel, az Erasmus+ Programmal és a kőszegi UNESCO Tanszékkel együttműködésében

A 2020. évi Nemzetközi Nyári Egyetem rendkívüli esemény két okból is. Az első, hogy 25 éves lett a rendezvényünk. A másik, hogy a koronavírus okozta helyzet miatt ez lesz az első online Nyári Egyetemünk. Célunk, hogy összegezzük az elmúlt három évtized eseményeit, tapasztalatait és választ adjunk arra a mindenkit foglalkoztató kérdésre: Merre és hová is tartunk?

Az angol nyelvű online előadások és szakmai vitaműhelyek mellett kora esténként online koncertfilmek és videoklipek színesítik a Nyári Egyetem programját.

Jelentkezési határidő: 2020.06.15.

További információk és jelentkezés:

2020. Június 03. 08:34