Megjelent Nagy András, a Pannon Egyetem Kőszegi Kampusz egyetemi docensének AZ INKOGNITÓ LOVAGJA című könyve!

2021. március
L'Harmattan Kiadó

Megjelent Nagy András (Pannon Egyetem Kőszegi Kampusz egyetemi docens és iASK kutató) AZ INKOGNITÓ LOVAGJA című könyve!

Ki is volt valójában ez a rejtőzködő zseni, aki egész életművét álnevek útvesztőjében komponálta meg? Olvasható-e Kierkegaard megannyi műve, naplója, feljegyzése és vallásos írása valamiféle monumentális drámaként? Véletlen volna-e, hogy éppen a drámán és színházon keresztül jutottak először Kierkegaard gondolatai a szélesebb közönséghez? A kötet ezekre a kérdésekre – is – keresi a választ.

A könyv 25%-os kedvezménnyel megrendelhető online a L'Harmattan Kiadó webáruházában http://webshop.harmattan.hu, valamint hamarosan megtalálható a könyvesboltok polcain!

2021. Március 29. 10:28